Napísať novú správu
Meno *
Email *
Správa *
Bezpečnostný kód * Kontrolný obrázokNačítať nový bezpečnostný kód
   
 

Jana Spasičová

23. 10. 2021

https://www.youtube.com/watch?v=iYRf83nxHSg

Katarína Žolnírová

20. 10. 2019

S veľkou radosťou a úctou môžem oznámiť, že naša farnosť Rimavská Sobota sa pripojila k pôstu a modlitbám za kňazov. Odslúžené boli 2 sv. omše za kňazov a do pôstu sa zapojilo 45 osôb. Ďakujeme všetkým: organizátorom i tým, ktorí sa zapojili.

Dana

17. 10. 2019

Aj tento rok sa pripájame k pôstu a modlitbám za kňazov každú stredu spoločnou modlitbou ruženca a individuálnym pôstom. Zo srdca ďakujeme o. Miroslavovi , ktorý nás v modlitbách podporuje a za svojich spolubratov odslúžil sv. omšu. Mamy zo Žiaru nad Hronom

Ondrej Naď

16. 12. 2015

Dobrý deň, ja som postulant u kapucínov s jedním z vašej komuniti som sa stretol na morava ako turasta si tade precházal už si nepametam tvoje meno tak ti nemožem napísat hadam to najďeš ahoj

MZK

24. 09. 2015

:) Karol ahoj. Veríme že to prinesie ovocie. Vďaka!

Karol

24. 09. 2015

V rámci 40 dňovej reťaze pôstu a modlitby za kňazov: 23.9. absolvovaný pôst za jedného kňaza z farnosti Blumentál v Bratislave + modlitby. Odporúčam sa zapojiť každému, ku koncu dňa to bolo pre mňa už utrpenie, ale vydržal som :-).

adorácia

17. 12. 2014

Prosíme o modlitby na podporu rozbehnutia 24 hodinovej adorácie v Bratislave - práve hľadáme priestory, kňaza a sumarizujeme zoznamy laikov, spoločenstiev a združení, ktorých budeme na nepretržitú adoráciu pozývať. Tiež, aby sa pridali aj rehoľné spoločenstvá s ich mocnou príhovornou modlitbou u svojho Pána. Úmysel adorácie: nepretržite sa modliť za úspešné referendum o rodine.

Andrea

10. 11. 2014

Poprosim o modlidby za manzela Vasila, ktory ma byt tento tyzden operovany. Pan Boh zaplat

tina

02. 10. 2014

Dobry den,chcela by som vas poprosiť o modlitbu za mna a a za moju rodinu.Manžel si našiel priatelku a odstahoval sa.Narobil kopec dlhov,kupil jej auto ,založil dom,exekucie...Neviem ako dalej,pomožte mi prosím vas...

vita

02. 05. 2014

Pred časom som tu vložila prosbu o modlitbu za našu farnosť. Za poriadne nevysvetlených okolností sme zažili odchod kňaza a príchod nového, no myslím, že naša farnosť konečne duchovne ožije. Vďaka za modlitby a myslite v nich aj naďalej na nás.

Dadka

29. 10. 2013

Úžasný nápad: celonárodne sa modliť za kňazov. My sme si v našej rodine zobrali viac dní, keď sme sa za našich kňazov modlili (aj keď sme sa nikde oficiálne neregistrovali). Bože, ďakujem Ti za Tvoju lásku k slovenskému národu, ktorú prejavuješ aj tým, že ešte stále máme od Teba jeden z najväčších darov: kňazov.

Lenka

07. 10. 2013

Ahojte! Chcem povzbudiť všetkých kňazov, že na nich budem myslieť. Budem sa modliť a postiť za nich a všetko vložím do rúk našej Nebeskej Mamky, Kráľovnej kňazov, aby to ona rozdelila podľa svojho úmyslu, lebo verím, že to lepšie rozdelí, ako ja, viac pozná svoje deti...Myslím na Vás! Kiežby sme mali čo najviac kňazov podľa Božského srdca Ježišovho...niektorí kňazi mi robia radosť, iní zase potrebujú naše modlitby...Držte sa a nech Vás sprevádza naša Mamka! Vyprosujem Vám mocnú ochranu Božiu a láskavé sprevádzanie Matky Božej!

MZK

28. 09. 2013

Peter pozdravujeme Vás a ďakujeme za názor. V našej pozvánke k 40 dňovej reťazi pôstu a modlitieb sme sa obrátili aj na samotných kňazov (biskupov), aby sa k tejto laickej iniciatíve pridali, resp. na tento úmysel odslúžili sv. omše. Z komunikácie s viacerými z nich vieme, že sa tak aj stalo, alebo ešte stane. Niektorí tak spravili aj verejne.

Peter

28. 09. 2013

Je dobré ak sa modlíme za kňazov a ak je to spojené aj s pôstom.Ale to je len naša iniciatíva a každý ma pri nej má svoj motív.Niekomu ide o ich spásu,niekomu aby boli lepší,aj kvôli nám veriacim,takže ide aj o nás,nielen o kňazov samotných.Ale najdôležitejšie je ak pôst za seba začnú samotní biskupi spolu s kňazmi.Ak samy začnú konať pokánie a prosiť Boha o odpustenie,o silu kráčať ďalej a byť prvými svedkami viery pre ostatných.Veď si myslím,že za nikoho sa toľko nemodlíme ako za kňazov,ale vidíme že to nestačí,ak sa nebudú modliť a konať pokánie a pôst aj oni samy.Tak skúste vyzvať biskupov a kňazov nech sa modlia ,slúžia sv.omše,a konajú pôst samy za seba aj verejne v rámci "celoslovenskej akcie" a nielen v skrytosti.Ďakujem za ,možnosť prejaviť svoj názor.

Peter

28. 09. 2013

Ďakujem.