pondelok, 30 júl 2012 00:06

Deň spoločenstva MZK

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Ahojte priatelia!

Ako sme už skôr avizovali, na túto sobotu, teda „na Zuzanu“ 11.augusta, pozýva spoločenstvo MZK všetkých priateľov a blízkych ľudí na stretnutie v prírode. Konkrétne ide o priestor okolo kaplnky sv. Márie Magdalény pri Borskom sv. Mikuláši.

Pozvaní sú všetci tí, ktorí túžia po Ježišovi Kristovi, ktorým je blízke modliť sa za Jeho kňazov, rehoľníkov, či nové duchovné povolania. Všetci tí, ktorým sú blízke ciele spoločenstva MZK.  

Možno sa poznáme z evanjelizačného kurzu Objav Krista, ktorý naše spoločenstvo Modlitby za kňazov organizovalo u vás vo farnosti, alebo chodíte raz mesačne na naše Otvorené stretnutia do Šaštína, alebo sme spolu zažívali krásny čas s našim Pánom Ježišom Kristom niekde úplne inde. Na tom teraz vôbec nezáleží. Dôležité je to, že nás spája Ježiš. On chce budovať naše vzťahy. Chce, aby sme boli jedno v Ňom.

Ku kaplnke je možné prísť kedykoľvek počas dňa. Avšak oficiálne začíname sv. omšou o 10:00 hod. Na stretnutí by mal byť tiež priestor pre speváka Braňa Letka z kapely Lámačské chvály, pre kapelu MZK band, a tiež pre predstavenie vízie a z nej vyplývajúcich plánov spoločenstva MZK. Pre deti budú pripravené hry a čas využijeme aj na spoločné rozhovory. Ženy, dievčatá, ak rady pečiete môžete niečím dobrým prispieť do spoločného. Oficiálny koniec sa plánuje o 17:00 hod. Prípravy v mieste konania budú už deň pred akciou. Kto bude chcieť, môže prísť už v piatok večer, priniesť si so sebou stan a spolu s organizátormi a ďalšími nadšencami prenocovať na mieste akcie. 

Tešíme sa na vás!

Mapa:

Čítať 6979 krát