nedeľa, 17 jún 2012 19:48

Otvorené stretnutia aj v čase prázdnin

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Začalo leto a viacerí už máme plány kam vyrazíme na dovolenku. To však neznamená, že by Otvorené stretnutia spoločenstva MZK počas letných mesiacov nepokračovali. :-) Práve naopak. Rozhodli sme, že v nich budeme pokračovať aj počas prázdnin. V júli bude ešte klasické dvojhodinové stretnutie a na august pripravujeme stretnutie celodenné!

Toto celodenné augustové stretnutie nebude v piatok, ako sme si už zvykli, ale v sobotu 11.8. – teda „na Zuzanu“. A nebude v Šaštíne ale pri kaplnke sv. Márie Magdalény pri Borskom Sv. Mikuláši. Príde Braňo Letko (Lámačské chvály),  zaspieva tiež kapela MZK band, budú rôzne hry pre deti, dobrý guláš.... O podrobnostiach celodenného stretnutia v auguste sa ešte viac dozviete na tejto našej webovej stránke.

Vráťme sa však ešte k júlovému šaštínskemu stretnutiu. To pripravujeme na piatok 13.júla. Na pozvanie do Šaštína pricestuje Spoločenstvo Dobrého Pastiera z Bratislavy. Členovia tohto spoločenstva budú hovoriť na tému - Čo mi dáva spoločenstvo. Stretnutie bude prebiehať ako obyčajne, teda od 19:00 do 21:00 hodiny v spoločenskej miestnosti komunity saleziánov (komplex baziliky). Pred stretnutím bude v bazilike sv. omša (o 18:00 hodine).

Čítať 6070 krát