nedeľa, 15 január 2012 00:04

MaCH 17. 12.2011 hosť J.Skalka

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Milý brat, milá sestra!

Ako rýchlo ten čas letí... Už tu máme čo nevidieť koniec roka a tiež posledné tohtoročné otvorené stretnutie spoločenstva Modlitby za kňazov.

Po dvoch rokoch stretávania sa v sobotu bude toto decembrové posledným sobotným. V budúcom roku sa už budeme stretávať v piatok - každý druhý v mesiaci. Nebudeme už musieť "kľučkovať" medzi inými akciami, ktoré sa na Gymnáziu J.Bosca, resp. na pútnickom mieste v Šaštíne konajú. V týchto dňoch sme sa s miestnymi autoritami dohodli na všetkých druhých piatkoch v roku 2012. Sme im za to, aj za doterajšiu ústretovosť počas dvoch rokov využívania ich priestorov, veľmi vďační. Nech ich náš dobrý Boh za to odmení.

Takže ešte po starom bude stretnutie v sobotu 17.decembra. Začiatok o 17:00 hod. v Divadelnej sále Gymnázia J. Bosca. Po chválach by mala nasledovať prednáška nášho priateľa Jožka Skalku. Nazval ju: Verte evanjeliu! Po prednáške o 19:00 hod. sa presunieme do Baziliky Sedembolestnej Panny Márie na sv. omšu.

Poteší nás, keď nás akokoľvek podporíš. Či účasťou, modlitbou, alebo možno aj vytlačením a vyvesením plagátu, ktorý nájdeš v časti Na stiahnutie na tejto webstránke.
Ďakujeme.

za spoločenstvo MZK
Samuel Brečka

Čítať 6069 krát