sobota, 14 január 2012 23:40

Kurz Rut

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V dňoch 23.-25.10.2009 organizuje naše spoločenstvo Modlitby za kňazov kurz Rút. Kurz je určený pre manželov. Pomáha obnoviť a utvrdiť manželskú lásku, pochopiť Boží plán s mužom a ženou, prijať a vychovávať deti vo svetle Božieho slova.

Kurz sa bude konať v rekreačnom zariadení Piesočná pri Moravskom Sv. Jáne. Areál Piesočná je typ rekreačného strediska, ale má štatút školy v prírode. Info o priestoroch aj s fotografiami na http://www.piesocna.sk/  Zariadenie sa nachádza v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1 km a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3 km. Keď pôjdete autom od Malaciek a vojdete do Moravského Sv. Jána treba pokračovať po hlavnej ceste až kým neuvidíte futbalový štadión po pravej strane. Hneď pri štadióne je križovatka na ktorej odbočíte doľava smerom na štátnu hranicu s Rakúskom. Po tejto ceste smerom na Rakúsko pôjdete asi 3 km. Rekreačné zariadenie je hneď pri ceste (na ľavej strane), takže ho určite neprehliadnete. Na vyššie uvedenej webovej stránke nájdete pod položkou KONTAKTNÉ ÚDAJE aj mapku s vyznačením miesta, kde sa zariadenie nachádza.

Kurz začína v piatok 23.10.2009 o 16:30 prezentáciou (príchod a ubytovanie) o 17:00 tematická časť kurzu. Kurz končí v nedeľu v poobednom čase.

Na kurze sa zúčastňujú celé manželské páry bez detí!!!!! Výnimku tvoria deti, ktoré sú kojené, tie ale musia mať na čas prednášok a dynamík opatrovateľku, ktorú si zabezpečia manželia.

Treba si priniesť: Božie slovo, aspoň jedno pre manželský pár, pero a zápisník, oblečenie na nedeľné slávenie.

Cena kurzuje 45 Euro na osobu. V cene je zahrnutá strava, ubytovanie, ale aj výdavky slúžiaceho tímu. Finančné problémy nech nie sú prekážkou. Slúžiaci tím dokáže pomôcť prekonať ich zo svojho desiatku. Treba to však dať dopredu vedieť.

Ak aj naďalej po prečítaní si informácie o kurze zostávate v túžbe zúčastniť sa ho, napíšte nám na tomas (zavináč) mzk.sk alebo samuel zavináč) mzk.sk a my vám pošlem číslo účtu, kde môžete uhradiť sumu. Platí sa dopredu. Teda nie až pri príchode. Je to z dôvodu, aby nevznikla situácia, že sa niekto na poslednú chvílku odhlási a kurz sa nebude môcť konať ani pre tých ostatných. Kapacita je totiž približne 25 párov a slúžiaci robievajú tento kurz pre minimálne 20 párov. Taká je ich podmienka. Ďakujeme za pochopenie.

Buďte požehnaní!

Čítať 3338 krát